Jdi na obsah Jdi na menu
 


Czech Heaven Budkovice

25. 3. 2017

heaven.pngModelářské letiště Czech Heaven v Budkovicích se nachází 20 km jihozápadně od jihomoravské metropole - Brna. Jedná se o nové soukromé letiště, které bylo vystavěno samotnými modeláři, a tak poskytuje veškeré potřebné modelářské zázemí v kvalitě, která je obvykle málokdy k vidění. Své kvality  již prokázalo řadou vrcholných modelářských akcí včetně akcí mezinárodních. 

Areál nabízí ubytování ve stanech či karavanech s možností připojení elektrické energie, k dispozici jsou také bungalovy nebo ubytování přímo v hlavní budově. Pro soutěžící, kteří využijí ubytování mimo prostory areálu, je k dispozici vyhrazená parkovací plocha. Přímo v areálu je restaurace, která bude v průběhu mistrovství otevřena jak pro potřeby soutěžících, tak i případných návštěvníků v průběhu celého dne. K dispozici je rovněž možnost večerního posezení.

Zázemí letiště je jistě věc důležitá, nicméně neméně důležiým je i samotný letový prostor. Letová plocha je vybavena velmi kvalitním asfaltovým povrchem, je oddělena od zbývající části areálu dostatečně vysokou sítí. Bez zajímavosti není ani to, že orienttace plochy je taková, aby pilot při létání nebyl v žádné denní době oslňován sluncem.

http://www.czechheaven.cz/

 

 
  •  
Adresa: Budkovice 119, Budkovice, 66491
GPS souřadnice: 49°4'48.481"N
16°21'16.947"E
Kontaktní osoba: Kateřina Dašovská
Telefon: 721413970
E-mail: rezervace@czechheaven.cz